Povídky - Harry Potter

11. července 2014 v 17:45 | Marry Malfoy

Jiný život


Hlavní postavy: Draco Malfoy, Marry Malfoyová (AUTP), Lucius a Narcissa Malfoyovi, Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Ginny Weasleyová, Lenka Láskorádová, bradavičtí profesoři
Období: Harryho 4. ročník
Stručný děj: Malfoyovi žijí docela spořádaný a ničím nerušený život, když jednoho dne objeví před svým domem postávat cizinku, která není úplně tak cizí. Marry, která do té doby žila v pěstounské rodině, se klidně pozve do života Malfoyů, aniž by se na cokoliv ptala. Tak byla vychována - když něco chceš, vezmi si to, než ti to někdo jiný sebere. Narcissa je velmi rozzlobená, když zjistí, že její manžel měl poměr s jinou ženou - navíc ještě před tím, než se narodil Draco. Draco se s celou situací vyrovnává podobně dobře jako jeho matka a navíc se mu jeho nová nevlastní sestra příliš nezamlouvá. Zbývá ale otázka: Co s Marry bude?
Upozornění: vyprávěno z er formy několika pohledů: Draca, Marry a Luciuse
Čtěte: zde

A šampionkou za Krásnohůlky se stává...


Hlavní postavy: Elodie Brasseurová, Jacqueline Massé, Andree Turnier, Draco Malfoy, Fleur Delacourová a další
Období: Harryho 4. ročník
Stručný děj: Sedmnáctiletá Elodie je nejoblíbenější studentkou v celých Krásnohůlkách pro svou nesobeckost a odvahu. Všichni čekají, že se stane šampionkou, ale místo ní Ohnivý pohár vylosuje Fleur, jednu z jejích kamarádek. Elodie je smutná a zklamaná, navíc se o ni všichni přestávají zajímat a radši se chtějí přátelit s Fleur. Co Elodie udělá ve svém hněvu, navíc, když se kolem ní stále motá čtrnáctiletý Draco, kterého velmi baví ji provokovat? Souhlasí se čtvrtým dílem HP.
Upozornění: ich forma Elodie
Čtěte: zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama